juuli 17, 2024
Lõõtsa 8, Tallinn, Eesti
Arvamuslood Buller Uudised Ettevõtlus Varia

Autopesula külastamine on oluline sõiduki kaitsmisel ja selle väärtuse säilitamisel

Autopesula-Autosõber - Kvaliteetne Autoteenindus ja Autoremont Tallinnas

Puhas sõiduk on kahtlemata esteetiliselt meeldiv, kuid regulaarse autopesu tähtsus ulatub kaugemale pelgalt välimusest. Mustus, teedelt pärinev sool ja muud saasteained võivad aja jooksul kahjustada sõiduki värvkatet ja põhjustada rooste teket. Lisaks võivad lindude väljaheited ja putukate jäänused sisaldada happeid, mis on piisavalt tugevad, et tekitada söövitavaid kahjustusi. Seega on autopesula autopesula külastamine oluline sõiduki kaitsmisel ja selle väärtuse säilitamisel. Autosõber OÜ pakub teile tipptasemel autopesulateenuseid, mille eesmärk on teie neljarattalise sõbra eest hoolitsemine ja selle välimuse taastamine algupärasele hiilgusele. 

Kolmefaasiline pesu 
Üks uuenduslik meetod autopesus on kolmefaasiline pesu, mis hõlmab eelpesu, põhipesu ja konserveerimis etappi. Iga etapp on välja töötatud nii, et puhastusprotsess oleks võimalikult õrn, kuid samas efektiivne. 

Eelpesu 

Eelpesu etapp on esmane samm, mille käigus eemaldatakse suuremad mustuseosakesed ja pehmendatakse kinnitunud saasteaineid. See vähendab kriimustuste riski järgnevates pesu etappides. 

Põhipesu 
Põhipesu on protsessi süda, kus kasutatakse spetsiaalseid detergente, et eemaldada autolt kõik jääkreostused. See hõlmab nii kere, velgede kui ka klaaspindade põhjalikku puhastamist. 

Konserveerimine 
Konserveerimise etapp on lõppviimistlus, mis katab auto kere kaitsekihiga, aidates nii vähendada mustuse kogunemist ja kaitstes värvkatet keskkonnamõjude eest. 

Ja viimaseks viimistlus, mis toob esile detailid. Autosõber OÜ pakub ka kolmefaasilist detailing kerepesu, mis tagab, et teie auto välimus on viimistletud iga nurga alt. See hõlmab velgede puhastust seest ja väljast, klaaside vihmakaitset ning salongi sisepuhastust, mis jätab sõiduki nii seest kui väljast laitmatuks. Käsipesu šampooniga – isiklik puudutus teie sõidukile Käsipesu annab meie klientidele kindluse, et nende auto on hoitud ja käsitletud hoole ja armastusega. Me kasutame ainult parimat šampooni, et tagada suurepärane puhastustulemus ilma värvi kahjustamata. 

Lisateenused
Meie lisateenused hõlmavad sõiduki poleerimist, tulede poleerimist, keraamilist kaitset ja keemilist puhastust, mis aitavad taastada teie auto algupärase välimuse ja kaitsta seda tulevaste kahjustuste eest. Autosõber OÜ on pühendunud sellele, et pakkuda kõige kvaliteetsemat autopesula teenust, kasutades töös ainult tõestatult parimaid vahendeid ja seadmeid. Meie online broneerimissüsteem booking.autosober.ee teeb teenuse kasutamise lihtsaks ja mugavaks, võimaldades teil valida endale sobiva aja ilma igasuguse vaevata.