juuli 17, 2024
Lõõtsa 8, Tallinn, Eesti
Arvamuslood Buller Uudised Ettevõtlus Varia

Puitbrikett – loodussõbralik ja efektiivne küttelahendus

Puitbrikett I Puitbrikett müük I Puitbrikett tellimine I Harjupuu.ee

Kas teadsite, et puitbrikett on roheline ja kõrgendatud soojusjõudlusega küttematerjal, mis võimaldab teil küttelt säästa nii raha kui ka loodust? See küttelahendus väärib teie tähelepanu, sest puitbrikett on loodud 100% looduslikest materjalidest, ilma igasuguste lisanditeta. 

Puitbrikett on valmistatud keemiliselt töötlemata puidu saadustest nagu puiduhake, saepuru või höövellaastust, mis pressitakse väga suure surve all kokku, luues kõva ja koos püsiva briketti. Meie pakutav materjal on toodetud kohalike puidutööstuste tootmisel tekkivast höövellaastust ja saepurust, seega on tegu loodussõbraliku ja taastuvatest allikatest saadud küttematerjaliga. 

Puitbrikett on eriti hinnatud oma kõrge kütteväärtuse tõttu, mis tagab kauakestva põlemise ja suurema soojuse eraldumise, hoides teie kodu soojana ka kõige külmematel päevadel. Puitbriketi tootmisel on ligniini roll eriti oluline, kuna see aitab siduda kokku puidujäätmed, millest brikett tehakse. See looduslik liimaine ligniin tagab, et puitmass püsib koos ilma keemiliste lisaaineteta, pakkudes keskkonnasõbralikku küttelahendust. 

Puitbriketti saab kasutada erinevates kolletes, sealhulgas pliidid, kaminad, suured katlad ja metallist küttekolded, tänu erinevatele brikettidele, mis on saadaval erinevates suurustes ja mõõtmetes. Kujutage ette, kui mõnus on naasta sooja ja hubasesse koju, kus praktiline ja keskkonnasõbralik puitbrikett loob kutsuva atmosfääri. See on valik, mis mitte ainult ei rahulda teie vajadusi, vaid toetab ka jätkusuutlikku eluviisi. 

Puitbriketti on lihtne süüdata, kui jälgite meie ekspertide nõuandeid. Kasutage süütamiseks puidu pilpaid või süütekuubikuid, et luua koldes väike tuli, enne kui lisate puitbriketti. Brikette tuleks ladustada koldesse nii, et nende vahele jääks õhukoridor, mis võimaldab tulel edasi levida. 

Kui olete valmis investeerima puitbriketti, mis ei sisalda kõrvalaineid ja on küttekoldele ohutud, võtke meiega ühendust. Pakume puitbriketi müüki Tallinnas ja Harjumaal kaubaalustel, mille tarnime otse teie ukseni või võite need ise meie laost kätte saada. Ülejäänud Eestis tarnitakse alusel kaup tagaluuk veoki ja käsikahvelkäruga.